Голова профкому працівників

Григорук Анатолій Ананійович

Народився 1955 року. В 1976 р. закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут  з відзнакою (тепер – Тернопільськаий національний економічний університет). З 1977 р. почав працювати асистентом в Тернопільському державному педагогічному інституті.

В 1985 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, з 1988 р. – доцент. З 1993 р. завідувач кафедри економічної теорії, а з 1996 р. – завідувач кафедри філософії та економічної теорії ТДПУ ім. Володимира Гнатюка. Опублікував понад 80 наукових праць, три навчальних посібники.

Коло наукових інтересів – економічна теорія, фінанси, підприємництво.

Захоплення – футбол.

Посадові обов'язки голови профкому працівників:

Організовує роботу профспілкового комітету та поточну діяльність профспілкової організації університету.

Укладає та контролює виконання колективного договору, звітує про його виконання на загальних зборах трудового колективу.

Здійснює функції, передбачені п.п. 50.3- 50.18,50.22 Статуту профспілки працівників освіти і науки України.