Начальник відділу у справах молоді

Брославський Володимир Любомирович

Брославський Володимир ЛюбомировичНародився 22 квітня 1979 р. у м. Бережани Тернопільської області. У 1996 р. закінчив з відзнакою загальноосвітню школу №1 у м. Бережани і поступив до Тернопільського педінституту ім. В.Гнатюка на історичний факультет. Будучи студентом першого курсу був обраний керівником науково-видавничого відділу історичного факультету “Літопис”.

З 2001 р. продовжує працювати в рідному університеті: спочатку на історичному факультеті, а потім у науковому відділі. Одночасно займається викладацькою діяльністю.

У 2004 р. був обраний головою ради молодих вчених і спеціалістів ТНПУ ім.В.Гнатюка. 2 жовтня 2006 р. наказом ректора призначений начальником відділу виховної роботи, а з 2013 р. - відділу у справах молоді Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. В грудні 2007 р. успішно захищає кандидатську дисертацію "Аграрна політика російського царату на Правобережній Україні у 1793-1861 рр.: зміни у землеволодінні і землекористуванні". У 2012 р. розпочинає створення Освітнього порталу "Академія". З грудня 2014 р. очолює Громадську Організацію "Інститут модернізації суспільства", яка займається вивченням та дослідженням проблем сучасної освіти, пошуком ефективних способів отримання знань та інформації, сприяє розвиткові освітнього процесу в Україні. В травні 2015 р. мобілізований до Збройних Сил України, учасник бойових дій, нагороджений Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.У липні 2018 р. представляв університет на Міжнародному форумі для ректорів університетів у м. Шеньян провінції Ляонін КНР.

В коло наукових інтересів входять історія та право.

Посадові обов'язки начальника відділу у справах молоді

1.     Керує діяльністю відділу у справах молоді.

2.     Здійснює науково-методичне та кадрове забезпечення роботи зі студентською молоддю в університеті.

3.    Організовує проведення науково-практичних конференцій, конкурсів серед студентів та викладачів навчального закладу.

4.     Залучає діячів науки, права, культури, спеціалістів інших галузей до участі в підготовці студентів до майбутньої роботи.

5.     Організовує реалізацію завдань системи національного та громадянського виховання студентської молоді у вищому навчальному закладі відповідно до концепції виховання дітей та молоді у національній системі освіти та концептуальних засад гуманітарної освіти.

6.    Координує роботу зі студентською молоддю у вищому навчальному закладі, який здійснюють колективи кафедр, куратори студентських груп, органи студентського самоврядування в групах, на факультетах, курсах, у гуртожитках.

7.    Готує до розгляду на засідання вченої ради питання про стан, проблеми, пріоритетні напрями та перспективи організації роботи зі студентською молоддю в навчальному закладі.

8.    Організовує спільно з відділом у справах молоді, соціально-психологічною службою навчання кураторів студентських груп шляхом проведення між факультетських (загальних) науково-методичних, психолого-педагогічних семінарів, конференцій з проблем національно-громадянського виховання студентської молоді.

9.    Залучає до співпраці з питань організації роботи зі студентською молоддю державні установи, громадські та молодіжні організації, культурно-освітні заклади, зарубіжні представництва, адміністративні органи, медичні та наркологічні служби тощо.

10.    Звітує про організацію роботи зі студентською молоддю на засіданнях вченої ради університету.

11.    Забезпечує сприятливі умови для формування соціально-психологічного клімату, вільного самовизначення та самоствердження студентів для самореалізації талантів та здібностей.

12.    Забезпечує організацію, розроблення планів щодо проведення заходів, спрямованих на засвоєння студентами наукових та культурних досягнень світової цивілізації, пізнання національної історії, традицій, звичаїв, мови, культури.

13.    Вивчає, узагальнює та забезпечує поширення в навчальному закладі кращого досвіду організації роботи зі студентською молоддю на факультеті, в групі, у гуртожитку.

14.    Координує роботу з батьками студентів.