Кирилів Олена Вікторівна

Профіль ORCID
               Publons

Біографія

Закінчила філологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка за спеціальністю «Журналістика» (2012 р.).

Працює над кандидатською дисертацією на тему «Інформаційно-комунікаційна діяльність регіональних філій суспільного телемовника».

Сфера наукових інтересів:
Регіональне телебачення у контексті національного інформаційного простору.

Учасниця
- Міжнародної наукової конференції «Творчість Уласа Самчука в регіональному, національному, універсальному вимірах», ТНПУ, Тернопіль, 2020 р.
- Тренінгу «Неправові ризики та фізична і цифрова безпека журналістів», тренер – Олег Хоменок, член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів, організатор – ГО «Тернопільський прес-клуб», Тернопіль, 2020 р.
- ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід» (12 годин), Сертифікат №ІСФ2020/100, ТНПУ, Тернопіль, 2020 р.
- Тренінгу «Юридичні аспекти діяльності мультимедійної журналістики», тренерка – Людмила Панкратова, медіаюристка Інституту розвитку регіональної преси, організатор – ГО «Тернопільський прес-клуб», Тернопіль, 2020 р
- Тренінгу «Специфіка роботи ведучого теле- та радіопрограм, ключі до успіху у сучасному ефірі», тренер – Андрій Куликов, голова правління «Громадське радіо», організатор – ГО «Тернопільський прес-клуб», Тернопіль, 2020 р.
- Пройшла навчальний онлайн-курс «Журналістики даних» і «Підходи, інструменти та методи перевірки інформації» у межах проєкту «Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації» (30 годин) проведений Асоціацією з міжнародних питань (Чеська республіка), 2020 р.
- Тренінгу «Етика та стандарти журналістики в умовах інформаційного безладдя та пандемії», тренерка Діана Дуцик, виконавча директорка Українського інституту медіа та комунікації, організатор – ГО «Тернопільський прес-клуб», Тернопіль, 2021 р.
- Міжнародної наукової конференції «Регіональна журналістика: реалії, виклики, перспективи», ТНПУ, Тернопіль, 2021.

Публікації
  • Підготовлено та здано до друку в журнал «Образ» статтю «Тернопільська філія суспільного мовника в стані реформи: реалії та перспективи».
  • Опубліковано тези до ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід» на тему «ВПЛИВ ЦІННОСТЕЙ ЖУРНАЛІСТА НА ФОРМУВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ», ст.62-63, ТНПУ, Тернопіль, 2020 р.
  • Підготовлено та здано до друку тези до Міжнародної наукової конференції «Регіональна журналістика: реалії, виклики, перспективи» на тему «Тернопільська філія суспільного мовника в стані реформи», ТНПУ, Тернопіль, 2021 р.