Гладюк Микола Миколайович
Кандидат педагогічних наук
Доцент кафедри хімії та методики її навчання
e-mail: nnglad@gmail.com
Профілі:
Біографія
Народився 27 лютого 1963 року в м. Полонне Хмельницької області. В 1985 році закінчив з відзнакою природничо-географічний факультет Київського державного педагогічного інституту імені М. Горького за спеціальністю "Вчитель хімії і біології".
1985 –1989 рр. – вчитель хімії та біології ЗОШ І–ІІІ ступенів с. Ківшовата Таращанського району Київської області.
З вересня 1989 р. по серпень 1990 р. – агрохімік І категорії Тернопільської обласної проектно-вишукувальної станції хімізації сільського господарства.
З 1990 р. по 1991 р. – асистент кафедри методики викладання природничих дисциплін Тернопільського державного педагогічного інституту.
1991 – 1994 рр. – аспірант Інституту педагогіки АПН України.
У 1994 р. захистив дисертацію на тему «Допрофесійна підготовка школярів у спеціалізованих класах агрохімічного профілю» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.
1994 – 2001 рр. – асистент, а з 2001 р. і по даний час – доцент кафедри хімії та методики її навчання Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка.
На кафедрі читає навчальні дисципліни «Методика навчання хімії», «Методика навчання хімічних дисциплін у ЗВО», «Методика розв’язування розрахункових задач», «Техніка хімічного експерименту», відповідає за організацію та проведення педагогічної практики студентів та магістрів.
М.М. Гладюк є автором та співавтором понад 50 наукових та науково-методичних праць, зокрема 5 підручників для середньої загальноосвітньої школи з грифом МОН України, 2 навчальних програм, навчально-методичних посібників для вищої школи («Практичні роботи з курсу «Хімічна технологія»») та ін.
Кафедра харчової біотехнології і хімії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (2016р.).
Кафедра хімії та методики навчання хімії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (2019 р.).
Хімія, методика навчання хімії, природознавство, підготовка вчителя.