Місько Володимир Володимирович

кандидат історичних наук, доцент

Місько Володимир Володимирович

Біографія

Народився 1 жовтня 1981 року в селі Вістря Монастириського району Тернопільської області.

Освіта:

1988–1997 рр. – навчався у Вістрянській ЗОШ І-ІІ ступенів, із 1997 р. по 1999 р. – у Коропецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Каганця.

У 1999 році вступив до Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на історичний факультет, який закінчив з відзнакою у 2004 році.

2007– 2011 рр. – навчався в аспірантурі.

У 2011 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

Трудова діяльність:

квітень 2002 р.– квітень 2003 р. заступник голови профкому студентів Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;

квітень 2003 р. – лютий 2015 р. – голова комітету первинної профспілкової організації студентів Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

вересень 2011 р. – лютий 2014 р. – асистент кафедри історії України Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;

лютий 2014 р. – вересень 2015 р. – викладач кафедри історії України Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;

із вересня 2015 р. – доцент кафедри історії України Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Громадська робота:

2004 – 2008 рр. – голова правозахисних організаторів Тернопільщини;

2005 – 2010 рр. – член Тернопільської обласної ради профспілок;

2006 – 2010 рр. – депутат Монастириської районної ради;

2012 – 2014 рр. – член громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації;

із 2015 р. – член ради підтримки учасників АТО при Тернопільській обласній державній адміністрації;

із 2015 р. – член історико-краєзнавчої ради Тернопільщини;

у жовтні 2015 року обраний депутатом Тернопільської міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, керівник фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність»;

з вересня 2016 р. – член регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Викладає навчальні курси: «Історія України», «Історія Тернопільщини», «Історія української державності», «Політологія», «Кримінальне право», «Адміністративне право».

Коло наукових інтересів становлять: суспільно-політичні, соціокультурні та етнополітичні процеси в Західній Україні упродовж міжвоєнного періоду (1918–1939 рр.).