Марковська Мар`яна Володимирівна

Здобувач третього (аспірантського) рівня вищої освіти,
асистент кафедри української мови та славістики

Освіта
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, диплом бакалавра, спеціальність «Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова)», кваліфікація «Вчитель української мови і літератури, англійської мови, зарубіжної літератури» (2017 – 2021).
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, диплом магістра, спеціальність «Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова)», кваліфікація «Викладач української мови і літератури, вчитель англійської мови і зарубіжної літератури» (2021 – 2023);
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, навчання в аспірантурі за спеціальністю 035 Філологія (2023 – дотепер).
Підвищення кваліфікації, стажування, тренінги

• участь у V Крайовому форумі освітян «Освіта – енергія майбутнього». ТНПУ ім. В. Гнатюка, Тернопіль, 22 жовтня, 2023.
  • участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ТЕНДЕНЦІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ ВИВЧЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ У СЕРЕДНІЙ І ВИЩІЙ ШКОЛАХ». ТНПУ ім. В. Гнатюка, Тернопіль, 15 грудня, 2022.
Сфери наукових інтересів
  • Лексикологія, ономастика, історія мови.
Забезпечення дисциплін
  • Сучасна польська література