Головко Галина Богданівна
Старший лаборант кафедри

 


Народилася 29 січня 1983 року у м. Тернополі.

З 1990 по 2000 рік навчалася у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Тернополя, яку закінчила з срібною медаллю. Цього ж року вступила на І курс Тернопільської академії народного господарства, Інститут обліку і аудиту. У 2005 році отримала диплом з відзнакою магістра економіки за спеціальністю обліку і аудиту. З вересня 2005 року працю. на посаді завідуючого лабораторією НВК «Гостинність».


Проводила активну роботу з підготовки документації до акредитації та ліцензування спеціальності «Туризм»; здійснювала керівництво навчально-краєзнавчою практикою студентів І-го курсу спеціальності «Туризм»; працювала над інвентаризацією природних туристичних ресурсів Дністровського каньйону на замовлення Тернопільської обласної ради та Комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» у рамках проекту «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон» за підтримки державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.


Коло наукових інтересів: туристична інфраструктура Тернопільської області, оцінка природних туристичних об’єктів. Має 18 наукових публікацій, в т.ч. дві у фахових виданнях за темою наукового дослідження.


 

Контакти:

тел.: 035-2- 43-61-54

e-mail: golovkogaliy@gmail.com

Menu
Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси