Новицька Світлана Романівна

ORCID
                 ResearcherID

Біографія
Народилася 6 вересня 1976 року в Тернополі. В 1993 р. закінчила тернопільську школу № 12. Цього ж року вступила на географічний факультет Тернопільського державного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка на щойно відкриту спеціальність географія та екологія, охорона навколишнього природного середовища, збалансоване природокористування. Студентські роки згадую з особливою ностальгією. Чудовий час нових знань, нових друзів (багато з яких залишились на все життя), нових можливостей. Успішний захист дипломної роботи і диплом з відзнакою дозволили отримати рекомендацію для вступу в аспірантуру.

З вересня 2005 року працювала лаборантом, з 2006 року – ассистентом, а з 2017 року - викладачем кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін ТНПУ ім. В. Гнатюка. У 2012 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: ‘Природні рекреаційні ресурси: географічні аспекти оцінки і аналізу (на матеріалах Тернопільської  області)” за спеціальністю 11.00.11 – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів (науковий керівник – д.г.н., проф. Царик Л.П.) у Львівському національному університеті ім. І.Франка.
Член Наукового товариства ім. Шевченка.

Сфера наукових інтересів: рекреаційне природокористування, оцінка і раціональне використання природних рекреаційних ресурсів, розвиток екологічного туризму на територіях національних природних і регіональних ландшафтних парків, екологічне управління.

Автор понад 60 наукових і науково-методичних праць,  в тому числі 3 монографій, 4 навчальних посібників.

Навчальні дисципліни: «Організація управління в екологічній діяльності», «Рекреаційна екологія та екологічний туризм», «Ландшафтний дизайн», «Екологія кризових ситуацій».

Відзнаки: Нагороджена грамотами Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Стажування: Пройшла стажування у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua