Начальник інформаційно-обчислювального центру

Генсерук Віктор Анатолійович

В.Генсерук


Народився в м.Тернополі.

В 1992 році закінчив середню школу № 5 м.Кременця Тернопільської області та вступив до Тернопільського державного педагогічного інституту на фізико-математичний факультет, закінчивши який, отримав диплом за спеціальністю "Учитель математики та інформатики".

Протягом 1996-1997 років працював вчителем інформатики в Тернопільському педагогічному ліцеї.

З 1997 року по жовтень 1999 року працював інспектором відділу комп'ю-теризації в державній податковій інспекції м.Тернополя.

З 22 грудня 1999 року призначений на посаду начальника відділу комп'ютеризації Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Протягом 2000-2002 років, був розробником СКС ТзоВ "Ровекс"

 Посадові обов'язки

1. Забезпечує працездатний стан комп’ютерної техніки, локальної обчислювальної мережі, операційних систем, системного і прикладного програмного забезпечення (далі - ПЗ).

2. Обслуговувує  комп’ютерну та мережеву техніку, проводити діагностику і профілактику з метою виявлення і усунення можливих причин виходу техніки із ладу.

3. Проводить установку операційних систем, системного і прикладного ПЗ, яке використовується у навчальному процесі. Видаляє все ПЗ, яке не бере участі у навчальному процесі, призводить до перекручування або знищення службової інформації.

4. Визначає причини відмов в роботі технічних засобів, готувати пропозиції по їх усуненню і попередженню.

5. Забезпечує високу якість та надійність обладнання, що використовується, підвищувати ефективність роботи комп’ютерної техніки і оргтехніки у ВУЗІ на підприємстві.

6. Бере участь у формуванні бюджету на оргтехніку ВУЗу, оформлювати заявки на закупівлю необхідної оргтехніки, визначати необхідність закупівлі оргтехніки.

7. Надає консультаційну допомогу ректору ВУЗу при замовленні оргтехніки, враховуючи навантаження на комп’ютерну техніку і доцільність.

8. Дає співробітникам необхідні вказівки, проводить консультаційну та роз’яснювальну роботу з питань пов’язаних з роботою оргтехніки і програмного забезпечення.

9. Виконує всі інші вказівки керівництва ВУЗу, що стосуються його роботи.


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси