Терещук Григорій Васильович

Профілі:

GoogleScholar

ResearchGate

Працював вчителем фізики, астрономії, трудового навчання у м. Скалаті і м. Тернополі. Доктор педагогічних наук за спеціальністю "Теорія та методика трудового навчання". Тема докторської дисертації: "Дидактичні основи індивідуалізації трудового навчання учнів загальноосвітніх шкіл". З 1994 року – завідувач кафедри основ педагогічної майстерності Тернопільського педагогічного інституту, а з вересня 1995 року - проректор з наукової роботи і водночас професор, завідувач кафедрою трудового навчання. Голова науково-технічної ради Тернопільського педагогічного університету. З 2006 року - перший проректор.

Член експертної ради Міністерства освіти і науки України: педагогіка, психологія, соціологія, українознавство, проблеми освіти і науки, молоді та спорту. Член редакційної колегії Всеукраїнського журналу “Трудова підготовка в закладах освіти” та інших видань, головний редактор фахового видання “Наукові записки Тернопільського педуніверситету. Серія: педагогіка”. За його керівництва захищено 12 докторських і 23 кандидатських дисертації.