Керівництво


Струганець Борис Володимирович  Декан інженерно-педагогічного факультету:

кандидат педагогічних наук, доцент

Струганець Борис Володимировичe-mail: struhanetsborus@ukr.net Профіль Google Scholar

Біографія

Народився 24 липня 1963 року в Тернополі. У 1989 році закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут, здобувши кваліфікацію вчителя трудового навчання і фізики. 
Працював учителем фізики у середній школі № 16 м. Тернополя. 
З 1990 року – викладач Тернопільського державного педагогічного інституту. Після навчання в аспірантурі у 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Підготовка вчителів трудового навчання у вищих навчальних закладах України (1958–1988 рр.)». 
У 1997 році призначений на посаду начальника соціально-гуманітарного відділу управління освіти Тернопільської облдержадміністрації. Упродовж 1998–1999 років працював начальником управління освіти Тернопільської обласної державної адміністрації. 
З вересня 1999 року – завідувач кафедри професійного навчання Тернопільського державного педагогічного університету.  Доцент з 26.06.2001 р.З липня 2001 року – декан індустріально-педагогічного факультету. З серпня 2004 року працює деканом інженерно-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
У науковому доробку понад 40 публікацій. Серед них – навчально-методичні посібники для загальноосвітньої і вищої школи. 
Б. В. Струганець – активний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій. Член ради університету, голова ради інженерно-педагогічного факультету. Брав участь у ліцензуванні та акредитації освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст» та «магістр» спеціальності «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», ліцензуванні та акредитації освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності «Професійна освіта.  Транспорт», ліцензуванні освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» цієї ж спеціальності.
Брав участь у розробці, затвердженні та впровадженні навчальних планів для всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціальностей «Технологічна освіта», «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», «Професійна освіта. Транспорт». Удосконалив  чинні навчальні плани згідно з наказами Міністерства освіти та науки України. 
Систематично організовує роботу фахових комісій для вступу абітурієнтів за скороченим терміном навчання та вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівня «магістр». 
Працює у складі експертних комісій Міністерства освіти і науки України для проведення акредитаційної експертизи підготовки фахівців. 

 


        Заступник декана інженерно-педагогічного факультету з навчальної роботи:

кандидат педагогічних наук, асистент кафедри комп'ютерних технологій

Мазур Іван-Станіслав Володимирович

   e-mail: s.mazur@tnpu.edu.ua

Google Sholar       

ORCID 

Scopus

Web of Science


Біографія

Мазур Станіслав Володимирович, закінчив у 2017 році Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю 015.20 Професійна освіта (Комп’ютерні технології).

У 2021 р. закінчив аспірантуру у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, Міністерство освіти і науки України.

З вересня 2021 року працює асистентом кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

В січні 2022 року захистив дисертацію із спеціальності 015 Професійна освіта на тему: «Підготовка майбутніх інженерів-педагогів комп’ютерного профілю до розробки та застосування інтелектуальних систем машинного зору».

 

Сфера  наукових інтересів

Підготовка майбутніх інженерів-педагогів комп’ютерного профілю до розробки та застосування інтелектуальних систем машинного зору.


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси