Каплун Іван Григорович 

Каплун Іван Григорович


АсистентБіографія
Народився 12 жовтня 1967 року в с. Дубівці Тернопільського району, Тернопільської області.

В 1983 р. з відзнакою закінчив Дубівецьку восьмирічну школу, в 1985 – Доброводівську середню школу Збаразького району.

В 1985 р. поступив на географічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка.

З жовтня 1985 р. по листопад 1987 р. проходив військову службу в лавах Збройних Сил.

В 1992 р. закінчив навчання на географічному факультеті ЛДУ ім. І.Франка по спеціальності „Географ. Викладач”.

З 1992 р. по 2000 р. працював на різних посадах в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка (начальник наукового відділу, голова профкому студентів та аспірантів). З 1994 р. по 1997 р. навчався в стаціонарній аспірантурі при кафедрі фізичної географії за спеціальністю 11.00.01. „Фізична географія, геофізика та геохімія ландшафтів”.

До сфери наукових інтересів відносяться: ланшафтна екологія, еколого-географічні дослідження природокористування, оптимізація природокористування, туристичне природокористування, конструктивно-географічні  та еколого-географічні дослідження Подільських товтр. До вступу в аспірантуру та під час навчання виконував обов’язки асистента кафедри фізичної географії за сумісництвом. 

З 2000 р. по д.ч. за сумісництвом працює на кафедрі геоекології та методики викладання екологічних дисциплін. Забезпечує повноцінне викладання наступних навчальних курсів: «Основи раціонального природокористування та охорони природи» (для студентів-географів), «Основи екології» (на факультеті фізичного виховання), «Екологічне картографування з основами топографії», «Еколого-географічні основи природокористування», «Агроекологія», «Природоохоронне інспектування», «Геологічна екологія». Автор 28 наукових та методичних праць.

За період роботи на кафедрах розробляв завдання та маршрути і був керівником польової практики з ґрунтознавства, виробничої практики, екологічної практики на виробництві, комплексної маршрутної практики тощо. Впродовж останніх років являється керівником навчально-польової практики в природно-заповідних територіях. Базами практики є: Карпатський біосферний заповідник, природний заповідник «Ґорґани», природний заповідник «Медобори», НПП «Синевир», НПП «Карпатський», НПП «Подільські Товтри», інші природно-заповідні об’єкти нижчого таксономічного рангу.

Бере активну участь в організації та проведенні екологічних акцій, посвят, днях кафедри та факультету, являється куратором «Екологічної бригади».
За основним місцем роботи займає посаду завідувача педагогічних та виробничих практик Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. На громадських засадах виконує обов’язки першого заступника голови профкому працівників університету, командира громадських формувань університету «Охорона порядку» та заступника декана географічного факультету з організації та проведення практик.
Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси