Волошин Олена Сергіївна

Voloschin O
Кандидат біологічних наук, доцент


Доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін


e-mail: voloshyn@chem-bio.com.ua


Профілі:
     Google Scholar   
     ORCID 

     ResearchGate  
     ResearcherID


Народилась 17 лютого 1971 року у м. Тернополі. Закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут – 1993, спеціальність – "Вчитель біології" (диплом з відзнакою).

Аспірантура при кафедрі анатомії і фізіологіїлюдини і тварин – 1996 р.

Кандидат біологічних наук ("Морфологічні зміни у корі надниркових залоз за умов загального зневоднення і корекції антиоксидантом") – 1996, 03.00.11 – ембріологія, гістологія і цитологія, Київський університет імені Тараса Шевченка (інститут фізіології).


Доцент кафедри загальної біології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з 2002 р.

Викладацьку діяльність на кафедрі загальної біології та методики навчання природничих дисциплін (раніше – загальної біології) розпочала з 1996 року.

Науково-педагогічний працівник, спеціальність 091 Біологія (фізіологія людини і тварин, гістологія з основами ембріології).


Сфера наукових інтересів


Гістофізіологія тканин та органів, патологічна морфологія, дослідження функціонального стану організму людини. Основні наукові проблеми: "Структура адаптаційно-компенсаторних реакцій тканин та органів людини", "Дослідження регуляторних проявів адаптаційних процесів організму людини у віковом уаспекті".


Автор 92 наукових і науково-методичних праць (навчально-методичних посібників – 5 (з них 2 – одноосібно), методичних рекомендацій4, статті у фахових виданнях – 40, тези доповідей – 41та ін.).


Член Українського фізіологічного товариства.

Захоплення: література, музика, образотворче мистецтво.

 

Тема індивідуальної наукової роботи: "Дослідження фізіологічних механізмів адаптаційних можливостей організму людини у віковому аспекті". Робота спрямована на встановлення і аналіз фізіологічних особливостей роботи регуляторних систем, серцево-судинної системи, психофізіологічного статусу і рівня фізичного розвитку організму людини юнацького і зрілого віку.

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси