Семестрова програма академічної мобільності з Остравським університетом (Чехія)

Нова можливість взяти участь в академічній мобільності для студентів ТНПУ – Остравський університет (Острава, Чехія).
В  лютому 2019 року з філософським факультетом Остравського університету
підписано угоду про реалізацію безкоштовної програми стажувань.

Брати участь в програмі можна під час І або ІІ семестру (за винятком першого та останнього семестру бакалаврату та останнього семестру магістратури):

І. Осінньо/зимовий семестр – вересень-грудень.

Реєстрація на програму: до травня.

ІІ. Весняно/літній семестр – лютий-червень.

Реєстрація на програму: до листопада.

Тривалість програми: до 90 днів.

Необхідні документи:

а) заповнена реєстраційна форма

б) заявка [гіперпосилання]

в) проект плану навчання [гіперпосилання] (вибір предметів https://www.osu.eu/22821/courses/

г) скан закордонного паспорта

Скани заповнених документів слід надіслати на e-mail відділу міжнародних зв’язків fro@tnpu.edu.ua.

Учасник програми мобільності повинен володіти мовою навчання на рівні, достатньому для засвоєння навчальних дисциплін.

Вартість навчання та проживання

Навчання здійснюється безкоштовно.

Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням, візою, страхуванням, а також транспортні витрати учасник програми покриває самостійно. На прохання студента Остравський університет надає допомогу в забезпеченні житла на період навчання (орієнтовно 80 євро/місяць).

Детальнішу інформацію щодо участі в Програмі можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків університету (гуртожиток №2).

Довідка: Остравський університет був створений в Остраві на основі Педагогічного коледжу, відкритого в 1953 році. В результаті реорганізації у 1991 році засновано класичний університет.