Відділ державних закупівель

Надія Дмитрівна ХУТКО – провідний фахівець

Наталія Ігорівна ВИШИНСЬКА – фахівець І категорії

Оксана Миколаївна ГОСПОДАРИСЬКО – фахівець І категорії

Відділ державних закупівель забезпечує створення конкурентного середовища у сфері державних закупівель, а також запобігання проявам корупції у цій сфері, забезпечення прозорості процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти та досягнення оптимального і раціонального їх використання відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», Положення про уповноважену особу з питань організації та проведення закупівель товарів, робіт і послуг університету (за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень) у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка (затверджено вченою радою університету 26.01.2021 р., уведено в дію наказом ректора № 24-р від 26.01.2021 р.).

Основні завдання відділу державних закупівель:
  • Затвердження річного плану державних закупівель, підготовки змін та доповнень до річного плану державних закупівель протягом бюджетного року.
  • Обрання та проведення процедур державних закупівель, які можуть здійснюватися шляхом відкритих торгів, конкурентного діалогу, переговорних процедур закупівель, запиту пропозицій постачальників, на підставі затвердженого річного плану закупівель.
  • Підготовка та оприлюднення текстів оголошення про проведення торгів, протоколів розгляду тендерних пропозицій, оголошення та звіти про проведення процедур державних закупівель в інформаційній системі електронних закупівель «ProZorro».
  • Визначення переможця процедури закупівлі.
  • Організація укладання договорів про закупівлю.
  • Оприлюднення звіту про результати здійснення процедури закупівлі.
  • Оприлюднення змін до договорів та звітів про виконання договорів про закупівлю.