Дорогі друзі!

 Ми з вами живемо у XXI столітті – столітті швидкоплинних змін, стрімкого накопичення інформації, і в процесах глобалізації особливої ваги набирає міжкультурне спілкування людей різних країн. Тут без знання іноземних мов не обійтися. Недаремно вивчення іноземних мов оголошено мегатемою XXI століття.

Іноземні мови зараз стали важливим економічним фактором. А Європейська комісія ще в кінці 90-х років закликала всіх європейців знати щонайменше три мови, бо, за висловом відомого німецького філософа, «іноземні мови – це зброя в життєвій боротьбі».  В наш час знання іноземних мов – необхідність, без якої не зробиш кар’єри.

Навіть найвибагливіші студенти мають на нашому факультеті всі умови для вивчення європейських мов – англійської, німецької, французької – і тренування англо-українського перекладу. Для цього тільки у нас є унікальна лабораторія синхронного перекладу, фахова бібліотека іноземної літератури, укомплектована сучасними книжковими надходженнями зі США, Англії, Німеччини, Франції. Дизайн навчальних аудиторій по-європейськи привабливий, вони оснащені новітньою технікою, а студенти мають необмежений безкоштовний доступ до інтернету в п’яти комп’ютерних класах.

Іноземних мов навчають досвідчені молоді викладачі та волонтери з Корпусу миру (США), фонду Роберта Боша (Німеччина), Французького Альянсу. Студенти факультету мають можливість за освітніми програмами виїжджати за кордон на навчання, а за літніми програмами – на роботу.

У нас створені всі умови для змістовного студентського дозвілля: клуби за інтересами, фестивалі, колективи художньої самодіяльності, поетичні конкурси. Отже, усі охочі можуть проявити і розвинути свої здібності.

Креативна, дружня студентська спільнота з радістю прийме нове поповнення. Ми чекаємо на вас, і двері нашого факультету завжди відчинені. Пишіть, приходьте, телефонуйте!

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка оголошує прийом студентів на перший курс денної форми навчання на 2016/2017 навчальний рік.

Факультет Напрям підготовки Ліцензований обсяг Форма навчан. Оплата за один рік навчання*, грн. Перелік конкурсних предметів, творчі конкурси**
ІНОЗЕМНИХ МОВ Середня освіта. Мова і література (англійська)

90

Денна 18900 українська мова та література, англійська мова,
історія України, або біологія, або математика, або географія 
Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно) (англійсько-український переклад)

50

Середня освіта. Мова і література (німецька)

35

українська мова та література, німецька мова,
історія України, або біологія, або математика, або географія
*– вартість навчання станом на 2016 рік;

**– профілюючі предмети виділено напівжирним.


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси