Студентські програми за кордоном
 від Товариства охорони прав та гідності дитини «Фортеця»

Студенти Тернопільського національного педагогічного університету iмені Володимира Гнатюка мають можливiсть проходити стажування у Польщі і Німеччині згiдно з угодою про спiвпрацю (підписана у 2011 р. та поновлена у 2018 р.) мiж ТНПУ, Товариством охорони прав i гiдностi учнiв "Фортеця" та польським Товариством охорони прав і гідності дитини «Wyspa».

Практика відбувається в дошкільних та шкільних освітніх закладах, а також в центрах розвитку дітей та молоді.

За час існування програми у Польщі та Німеччині стажувалось більше 250 студентів різних факультетів університету. Тематикою даних поїздок є організація пiзнавально-iгрових програм для дiтей молодшого та середнього шкiльного вiку, соціальна та психолого-педагогічна робота з дітьми із вадами та дітьми-сиротами, організація свята «Святого Миколая», тематичні українсько-польсько-німецькі зустрічі, присвячені спільній історії, екскурсії місцями історичних подій України та Польщі.

Тривалість практик: від 1 до 2 тижнів.

Поїздки з метою проходження практики організовуються кілька разів у рік. Актуальна інформація щодо конкретних термінів з’являється у новинах сайту університету та на сторінці відділу міжнародних зв’язків у Facebook.

Щодо можливості участі у даних програмах та за додатковою інформацію просимо звертатися у відділ міжнародних зв`язків або ж безпосередньо до організатора практик – Товариства «Фортеця» (контактний тел. (067) 940 32 96).

Див. Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка проходили педагогічну практику в Хожуві (Польща)