Гончаровська Галина Федорівна

goncharovska

Кандидат психологічних наукВикладач  кафедри 
 психології розвитку та консультування


mail: galja_from_ua@ukr.net


Профілі
Google Scholar
ORCID
ResearcherIDУ 2006 році закінчила Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка за спеціальністю «Практична психологія».

З 1990 по 2006 рік працювала вихователем дошкільного закладу № 37 м. Тернополя. З 2007 по 2008  рік – практичний психолог Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 м. Тернополя.

З 2008  року працює асистентом кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.  Є автором робочих програм таких дисциплін: «Дошкільна психологія», «Психологічний супровід дітей з особливими потребами», «Клінічна психологія», співавтором дисципліни «Психологія спілкування».

Організатор та методист діагностико-корекційної практики студентів-психологів 3 курсу денної та заочної форми навчання. Здійснює керівництво написанням курсових та магістерських робіт з психології.

Є автором наукових статей, співавтором навчально-методичного посібника «Практика в системі професійної підготовки психологів»,  колективної монографії «Становлення культури життєвого самовизначення сучасної молоді: психологічна теорія і практика».

Ініціатор та організатор створення «Центру психолого-педагогічного супроводу психічного  розвитку дитини» на базі Тернопільського дошкільного навчального закладу № 34. У лютому 2015 року успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування готовності майбутніх психологів до корекції емоційного розвитку дітей дошкільного віку».

Протягом 2015-2016р.р. навчалася у освітньому проекті Східно-Європейської асоціації  арт-терапії (ЕЕАТА) та захистила дипломну роботу на тему: «Особливості використання лялько-терапії, як методу корекційної роботи з дітьми»

2016-2017 рр. пройшла навчання в Українському Інституті Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту з курсу "Основи позитивної психотерапії" та отримала сертифікат консультанта в напрямку позитивної психотерапії.

З 2017 року член Української Спілки Психотерапевтів.


Сфера професійних інтересів

Дослідження готовності майбутніх практичних психологів до професійної діяльності з дітьми дошкільного віку, організація і проведення практики у дошкільних освітніх закладах, психологічні технології роботи з дітьми з особливими потребами.


Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси