Петрица Юлія Ігорівна

початкової та дошкільної освіти

Профіль:

Біографія

Народилася у Тернополі. У 2014 році закінчила із відзнакою Тернопільську загальноосвітню школу I-III ступенів №23. У цьому ж році вступила в інститут педагогіки та психології, відділення «Початкова освіта» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У 2019 році з відзнакою  закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка та здобула кваліфікації магістра:

1) Викладач педагогіки і методики початкової освіти. Менеджер початкової освіти. Вчитель початкової школи. Вихователь дітей раннього і дошкільного віку.

2) Менеджер, керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

У 2020 році вступила до аспірантури Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка за спеціальністю 013 – Початкова освіта.

З 2021 р. є асистентом кафедри філологічних дисциплін початкової та дошкільної освіти факультету педагогіки і психології ТНПУ.

Сфера наукових інтересів:

Творчі здібності учнів початкової школи, освітні технології.

Основні публікації

1. Петрица Ю. І. Управління процесом впровадження концепції Нової української школи у закладі загальної середньої освіти. Парадигмальна модель керівника сфери освіти у контексті євроінтеграційних процесів : матеріали Міжнародного форуму управлінської діяльності (18-19 травня 2019 року, м. Тернопіль). Тернопіль : Крок, 2019. С. 241–246.

2. Чайка В. М., Петрица Ю.І. Проєктні технології як засіб формування ціннісних орієнтацій творчих здібностей учнів початкової школи. Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід : збірник тез ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції (13-14 травня 2021 р., м. Тернопіль). Тернопіль: Вектор, 2021. С. 172-175.

3. Петрица Ю.І. Проєктні технології як засіб формування творчих здібностей молодших школярів. Наука, освіта, суспільство очима молодих: збірник матеріалів XV Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених, м. Рівне, 17 травня 2022 р. Рівне: Рівненський державний гуманітарний університет, 2022. С. 56-58.