Науковий відділ

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва - доцент Фальфушинська Галина Іванівна
Телефон  (0352)43-57-97
Наука

Науковий відділ Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
 створено з метою координації наукової діяльності та науково-методичного забезпечення університету.
Науковий відділ є структурним підрозділом університету, який безпосередньо підпорядковується проректору з наукової роботи та міжнародного співробітництва, підзвітний та підконтрольний ректору університету.

Основними завданнями наукового відділу є:
  • реалізація в університеті державної політики в галузі науки, організація і здійснення наукової роботи;
  • координація наукової роботи на факультетах, в окремих підрозділах та здійснення контролю за їхньою діяльністю.