Програма подвійного диплому з Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща)

В рамках Програми академічної мобільності, реалізованої згідно з договором про співробітництво з Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD), студенти ТНПУ мають можливість отримати диплом європейського зразка.

Диплом можна отримати після успішного навчання протягом двох семестрів за семестровою програмою академічної мобільності в UJD, у випадку співпадіння навчальних планів обох навчальних закладів та захисту випускної роботи.

Студенти, які беруть участь в спільному навчанні, що проводиться польською мовою (за винятком іноземної філології), повинні володіти польською мовою. З метою оволодіння мовою, студенти мають можливість навчатися на курсах польської мови в UJD.

Студенти мають право проходити навчання в UJD за відповідною спеціальністю згідно з затвердженим навчальним планом.

Студенти, які беруть участь в спільному навчанні, мають скласти різницю в навчальних планах тих дисциплін, що викладались під час їхнього навчання в UJD.

Напрямки навчання в UJD: тут.

Детальнішу інформацію щодо участі в Програмі можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків університету (гуртожиток №2).