Пропозиція стажувань у Франції для студентів і викладачів ТНПУ

fefu

Від 10 січня 2018 року  Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка може запропонувати своїм студентам стажування у Франції.

Було підписано договір про співпрацю між ТНПУ та Федерацією обмінів Франція-Україна (FEFU), яка об’єднує більше 700 організацій, підприємств, навчальних закладів, що працюють в рамках культурних обмінів між країнами.

Зустріч представників Федерації з керівництвом університету

Нагадаємо, що 17 листопада 2017 року у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка з офіційним візитом перебувала делегація Федерації «Обміни Франція–Україна».

Представлення студентам  Представлення студентам

Відбулися зустрічі з керівництвом та студентами університету.
Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці університету та Федерації обмінів Франція–Україна, розширення можливостей активізації співробітництва між вищими навчальними закладами, популяризації французької мови та програми академічної мобільності студентів та викладачів для отримання закордонного педагогічного досвіду, що є одним з найбільш пріоритетних напрямів міжнародної діяльності нашого університету.

Представники федерації провели презентацію своєї організації та стажувань для студентів та викладачів факультету іноземних мов.
Презентація для студентів

Федерація «Обміни Франція-Україна» (FEFU) пропонує проходити різні види практик у Франції, а саме: лінгвістичні, країнознавчі, професійні стажування для студентів, а також лінгвістичні, педагогічні та науково-дослідницькі стажування для викладачів.

Презентація можливостей обмінів

Заходи співробітництва проводяться з метою надання можливості студентам підвищити рівень своєї підготовки в обраній галузі та допомогти французьким підприємствам у наборі спеціалістів.

Рівні співробітництва

1. Рівень: ознайомлення із життям французької родини, участь у різних видах діяльності обраного підприємства, удосконалення володіння іноземною мовою.

2. Рівень: (попередня умова – успішне подолання 1 рівня)  спеціалізоване професійне стажування на підприємстві.

3. Рівень: після стажування рівня 2 та перед отриманням українського диплома студенти проходять переддипломну практику на одному із французьких підприємств.

Вимоги: володіння французькою мовою (А1-С2).

Фінансування: проживання за рахунок підприємства, часткова оплата стажером витрат на поїздку. Практиканту оплачується стипендія.

Термін реєстрації:

Тим, хто бажає проходити стажування цього літа, потрібно заповнити анкету до кінця лютого.

Координатор:

Ольга Михайлівна Пежинська (кафедра романо-германської філології)

Презентація можливостей та перспектив