Відділ ТЗН

Керівник відділу - Корначевський Ігор Ілліч
Відділ ТЗН є структурним підрозділом університету, що виконує учбово-методичні і організаційно-господарські функції з метою забезпечення спільно з методичною радою університету, факультетами і кафедрами вдосконалення учбового процесу шляхом впровадження і застосування прогресивних методів ТЗН.

Основні завдання відділу
  • Відділ ТЗНКоординація роботи підрозділів університету по впровадженню ТЗН і контроль за їх правильним використанням.
  • забезпечення профілактичного обслуговування, ремонту і експлуатації ТЗН в інституті.
  • Комплексне оснащення ТЗН аудиторій, кабінетів, лабораторій і інших навчальних приміщень.
  • Зведення заявок кафедр і інших підрозділів інституту на придбання ТЗН.
  • Виготовлення за замовленнями кафедр ТЗН і забезпечення кафедр сучасними технічними засобами навчання.
  • Розробка, виготовлення і впровадження в учбовий процес нових ТЗН
  • Вивчення і узагальнення спільно з методичною радою передового досвіду використання ТЗН на кафедрах інституту ы в інших вузах.
  • Розробка перспективних річних і поточних планів технізації учбового процесу і забезпечення їх реалізації.
  • Підготовка і проведення семінарських занять з викладачами і учбово-допоміжним персоналом з метою розповсюдження досвіду використання ТЗН.
  • Розподіл нових і перерозподіл наявних ТЗН між кафедрами і підрозділами.
  • Організація обслуговування загальноінститутських спеціалізованих аудиторій, обладнаних ТЗН, під час проведення учбових занять.