Освітньо-професійна програма «Історія та археологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 032 Історія та археологія

Просимо стейкхолдерів, роботодавців, здобувачів та інших зацікавлених осіб
відправляти відгуки, зауваження та  побажання стосовно ОП "Історія та археологія"
на електронну пошту barmakmv@tnpu.edu.ua
Документи

Освітній процес- Археологи на Тернопільщині розкопали унікальні артефактиТернопільські археологи знайшли унікальні артефакти - 6 скелетів в одній могилі на Шумщині. Археологічна практика 2019ТНПУ ім.В.Гнатюка на Міжнародному форумі археологівЗахист курсових робіт- Спільна археологіічна експедиція студентів історичного факультету ТНПУ та «Замки Тернопілля»Археологічна практика 2021 Апробація результатів наукових досліджень здобувачів за круглим столом «Східна Галичина в умовах суспільних трансформацій літа 1941 року»Підсумковий вебінар з курсу «Методика викладання правознавства»- Апробація результатів наукових досліджень здобувачів на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Український-визвольний рух 1920-1950-х рр.: події та люди» (3 грудня 2021 р.)
Неформальна освітаБолгарське свято весни. Історичний факультет. ТНПУ- Цикл осінніх подорожей історичного факультету ТНПУ. Частина ІІІ. Волинь- Найкраща програма для науковця (лайфхак для оптимізації роботи з літературою та джерелами)- Як організувати власну наукову роботу. Кухня науковця: корисні поради- Створюємо дистанційний навчальний курс (Практикум для вчителя)На історичному факультеті ТНПУ  відбулась інтерактивна лекція "Плагіат VS успіх"- Участь студентів-істориків ТНПУ у семінарі-тренінгу на тему:  "Діяльність музеїв в умовах діджиталізації" (співпраця з стейкхолдерами)- Презентація археологічної фотовиставки «Городище у Хотинці – західна брама Скіфії» на історичному факультеті (8 грудня 2021 р.)- На презентації книги "Процес 26 лютого" побували студенти історичного факультету ТНПУ- Презентація монографії Марини Ягодинської для студентів-археологів ТНПУ

Удосконалення ОП. Стейкхолдери- Відвідини Тернопільського обласного архіву студентами-археологами ТНПУЗустріч професора ТНПУ зі стейкхолдером та участь в засіданні колегії Державного архіву Тернопільської областіУ ТНПУ провели розширене засідання програмних рад освітніх програм 014.03 середня освіта  (історія) (магістр), 032 історія та археологія (бакалавр, магістр, доктор філософії)Засідання програмних рад, зустріч із стейкхолдерами, роботодавцями і здобувачами вищої освіти освітньо-наукової і освітніх програм кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук (16 грудня 2021 р.)

Захоплююча археологія (промо-матеріали)

Спільнота студентів-археологів ТНПУ "АРТЕ ПО ФАКТУ" (перейти на сайт)Мета клубуМи об'єднані жагою до нових  відкриттів невідомих сторінок нашого минулого. Прагнемо виховати культуру знань в галузі археології та популяризувати дослідження давньої історії України, Європи, людства! Без достатньої долі фанатизму, авантюризму і любові до історії люди в археологію не приходять. Наш сайт створений саме для таких людей, котрі вбачають в лопаті своє найголовніше знаряддя. Але щоб точно це покликання розгледіти, варто зазирнути у всі "сторони" археології, зрозуміти всі аспекти даної професії. І саме в цьому ми вам допоможемо!
Соціальні активностіВолонтерський центр історичного факультету (перейти на сайт)Мета нашого Центру - допомагати Збройним Силам України. Аж до ПЕРЕМОГИ.
- Студенти-археологи ТНПУ ім.В.Гнатюка вшановували  пам’ять жертв голодомору- “Що? Де? Коли?” на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка- Тернопільські студенти-історики не перестають допомагати солдатам на передовій- На історичному факультеті відбулася інтерактивна зустріч “Благословенна Богом українська жінка”Тернопільські студенти-історики не перестають допомагати солдатам на передовій- Майбутні археологи з ТНПУ ім.В.Гнатюка сплели сітки для підрозділу аеророзвідки в МаріупольАрхеологи та історики ТНПУ ім.В.Гнатюка відправили на Схід 60 квадратних метрів маскувальної сітки- Історики та археологи ТНПУ вперше на Львівському телебаченні