Стажування в Польщі

Студенти Тернопільського національного педагогічного університету iмені Володимира Гнатюка мають можливiсть проходити стажування у Республіці Польща згiдно угоди про спiвпрацю мiж університетом, польською фундацією «Щасливе дитинство» та товариством охорони прав i гiдностi учнiв "Фортеця".

За час існування  програми у навчальних закладах Польщі та Німеччини стажувалось більше 250 студентів різних факультетів. Тематикою даних поїздок є організація пiзнавально-iгрових програм для дiтей молодшого та середнього шкiльного вiку, соціальна та психолого-педагогічна робота з дітьми із вадами та дітьми-сиротами, організація свята «Святого Миколая», екскурсії місцями історичних подій України та Польщі.

Протягом стажувань студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка продемонстрували високий рiвень професiйної пiдготовки, вiдмiннi знання та чудову iнiцiативнiсть. Про це свiдчать вiдгуки працiвникiв навчальних закладiв, у яких проводилась робота та численні листи-подяки. Також високу оцiнку виконання практики нашими студентами дали мiсцевi газети "Спiльний Хожув" та "Хожув'янин".

Щодо можливості участі у даних програмах просимо звертатися у відділ міжнародних зв`язків.