Семестрові програми академічної мобільності

До участі в програмах академічної мобільності допускаються студенти ТНПУ, які успішно навчаються за освітнім рівнем бакалавра, як правило, починаючи з другого курсу, та студенти, які навчаються за освітнім рівнем магістра. Не рекомендується участь під час останнього семестру навчання.
Під час подачі документів, здійснюється підбір в навчальних планах університету-партнера збіжних предметів, які студенти мають вивчати у відповідному семестрі в рідному університеті (загальним обсягом 30 кредитів).

По закінченні навчання учасникам програми видається академічна довідка про результати вивчення дисциплін. При поверненні до ТНПУ, навчальні предмети з академічної довідки перезараховуються повністю чи частково (в залежності від ступеня співпадіння в ЗВО, що відправляє та приймає).

Студенти, що беруть участь в програмах академічної мобільності, можуть претендувати на додаткові бали при формуванні рейтингу студентів факультету.

При закінченні ТНПУ, студент-учасник програми семестрової мобільності отримує відповідний запис в дипломі із зазначенням предметів, що вивчались у закордонному ЗВО.
Участь в програмах академічної мобільності дає змогу отримати якісну європейську освіту по обраному напряму підготовки, додаткові знання в суміжних галузях, розширити світогляд у всіх областях європейської культури, набути професійного досвіду та в перспективі паралельно отримати диплом польського університету за умови подальшої участі у Програмі білатеральних (паралельних) дипломів.

Детальніше про реалізацію програм академічної мобільності студентами ТНПУ можна дізнатись з університетського Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність.