Новини та оголошення


Пів тисячі захисних костюмів та 250 респіраторів – ТНПУ продовжує активно допомагати медикам у боротьбі з пандемією COVID-19

ТНПУ допомагає краянам у боротьбі з пандемією

12 травня 2020 року Первинна профспілкова організація працівників університету ТНПУ та студентський волонтерський Центр допомоги в ТНПУ передали в Тернопільську міську комунальну лікарню швидкої допомоги 500 багаторазових захисних костюмів для медиків та 250 захисних масок - респіратор Бук 3 FFP3 на загальну суму 154500 грн. Варто зазначити, що до кінця цього тижня ми повинні отримати другу партію ідентичного замовлення.

Така масштабна допомога стала можливою після того, як працівники ТНПУ виявили ініціативу перерахували свою п’ятиденну заробітну плату в Первинну профспілкову організацію працівників університету.

Детальніше тут


Спортивний клуб спільно з профспілкою працівників ТНПУ організували першість з тенісу

Змагання проходили в спортивному залі факультету фізичного виховання, де учасники змагань боролися за перше місце в турнірній таблиці. Команда від факультету/підрозділу складалася з двох гравців. 

За результатами змагань у запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда фізико-математичного факультету. Срібними призерами стали представники факультету фізичного виховання. Бронзу виборола команда інженерно-педагогічного факультету. 

Детальніше тут.Спортивний клуб спільно з профспілкою працівників вишу організували та провели змагання з баскетболу

На днях завершилась першість Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з баскетболу серед працівників. 

Спортивний клуб педагог спільно з профспілкою працівників вишу організували та провели змагання з баскетболу. В змаганнях взяли участь 5 команд з різних факультетів та підрозділів вишу.

Детальніше тут.
Спортивний клуб спільно з профспілкою працівників ТНПУ провели змагання з футзалу

23 січня 2020 року в рамкам проведення спартакіади з видів спорту відбулись змагання з футзалу.

В змаганнях прийняло участь 6 команд, які були поділені на дві підгрупи по три команди. Розіграш у підгрупах проходив по коловій системі, за результатом розіграшу перші місця в підгрупах у стиковій грі виборювали перше та друге місце універсіади з футзалу, другі місце у підгрупах боролися за третє та четверте місце.

Детальніше тут.
Спортивний клуб та профком працівників ТНПУ організували та провели змагання з волейболу

21 січня 2020 року в рамкам проведення спартакіади з видів спорту відбулись змагання з волейболу.

У змаганнях прийняло участь більше п’ятдесяти працівників, які представляли різні факультети вишу. Змагання проходили за коловою системою в одне коло. Переможець визначався за найбільшою сумою очок. Традиційно на  трибунах були глядачі та вболівальники, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на боротьбу.

Детальніше тут.

У ТНПУ відбулася Конференція трудового колективу

23 грудня 2019 року відбулося планове засідання конференції трудового колективу  університету.

Ректор  університету  проф. Буяк Богдан Богданович у своєму виступі окреслив основні здобутки університету у 2019 році, перспективи та подальшу стратегію розвитку.  Зазначив, що у рейтингу закладів  вищої освіти (ЗВО) України за версією МОН ТНПУ займає другий рік поспіль друге місце, у консолідованому рейтингу ЗВО України (складеному Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua») – 54-55 (в 2018 р. – 55). 

Детальніше тут.

Профспілка працівників ТНПУ провела звітно-виборну конференцію


23 грудня 2019 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті  імені Володимира Гнатюка відбулася звітно-виборна профспілкова конференція,  на якій були присутні 130 із  143 делегатів. 

Чинний голова профкому, доц.А.А.Григорук у своїй доповіді ознайомив делегатів з роботою профспілки за звітний період (2015-2019 р.р.), розповів про успіхи та здобутки профспілкової організації університету, а також окреслив коло проблем, які виникали в ході роботи.

Детальніше тут.

Змагались шахісти ТНПУ

11 грудня в ТНПУ відбувся шаховий турнір між працівниками вишу. Спортивний клуб ТНПУ (голова Петрица Петро Миколайович) спільно з профспілковою організацією працівників університету (голова Григорук Анатолій Ананійович) присвятили змагання 70-ій річниці з дня створення кафедри фізичного виховання ТНПУ. 

Детальніше тут.

Стартувала спартакіада першості ТНПУ серед викладацького складу та працівників університету

Нещодавно у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка були проведені змагання з настільного тенісу серед працівників вишу у рамках університетської спартакіади. Організатором змагань  виступили голова профкому працівників університету Анатолій Ананійович Григорук, голова спортивного клубу Петро Петрица та доцент кафедри фізичного виховання Сергій Олександрович Мехоношин, який виступив головним суддею.

Детальніше тут.
Профком ТНПУ ім.В.Гнатюка організував поїздку в Карпати


Починаючи новий навчальний рік, профком працівників університету вже вкотре організував 28-29 вересня 2019 року та фінансово підтримав відпочинкову, пізнавальну поїздку мальовничими куточками Українських Карпат. В перший день цієї захоплюючої подорожі всі учасники мали змогу відвідати та послухати розповідь про Пнівський замок, що знаходиться на окраїні м.Надвірна.

Детальніше тут.


Профком працівників ТНПУ організував поїздку в Карпати!


Вже традиційно, завершуючи навчальний рік, профком працівників університету організував 21-22 червня 2019 року та фінансово підтримав відпочинкову, пізнавальну поїздку мальовничими куточками Українських Карпат. В перший день цієї захоплюючої подорожі всі учасники мали змогу відвідати Ту́стань — середньовічну наскельну фортецю-град і митницю ІХ—ХVІ століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані у Сколівському районі Львівської області, поблизу с. Урич, що на південь від міста Борислава та південний схід від селища Східниця. 


Детальніше тут.
Театральний вечір ТНПУ ім.В.Гнатюка вдався на славу


Цьогоріч святкування Дня університету завершилося гарною театральною імпрезою. Для працівників і студентів профспілковий комітет ТНПУ ім.В.Гнатюка організував перегляд вистави «Як наші діди парубкували» за п’єсою Володимира Канівця у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім.Т. Г. Шевченка. 


Детальніше тут.


Кубок першості  змагань з баскетболу ТНПУ ім.В.Гнатюка знайшов своїх переможців 

Днями завершилися змагання з баскетболу серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка. Змагання проходили в одне коло, де команди мали можливість зустрітись з усіма учасниками змагань на спортивному майданчику та продемонструвати свою майстерність. 

 

Детальніше тут.Завершились змагання з футзалу серед викладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка 

Днями завершились змагання з футзалу серед викладачів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Спортивний клуб спільно з профспілкою працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка провели змагання з футзалу, на які очікували більшість працівників вишу.


Детальніше тут.Викладачі ТНПУ успішно змагались на водних доріжках

26 березня 2019 року, в басейні ТНТУ ім.І.Пулюя, пройшов обласний турнір з плавання серед членів профспілки працівників освіти і науки України Тернопільської області. 

Достойно на ньому виступила команда нашого університету. За підсумками змагань збірна ТНПУ ім.В.Гнатюка виборола ІІ загальнокомандне місце. 

Детальніше тут.Вітаємо найкращих шахістів  ТНПУ ім.В.Гнатюка! (ФОТО)
Вітаємо найкращих шахістів  ТНПУ ім.В.Гнатюка! 


У Тернополі 6 березня 2019 року в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся шаховий турнір між працівниками вишу. 

Спортивний клуб ТНПУ ім.В.Гнатюка спільно з профспілковою організацією працівників університету присвятили змагання 
70-ій річниці з дня створення кафедри фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Детальніше 
тут

Визначились переможці у першості ТНПУ ім. В. Гнатюка з волейболу серед працівників університету 

27 лютого пройшли змагання першості з волейболу серед працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка. В змаганнях прийняло участь понад 50 учасників. Змагалися за коловою системою в одне коло. 
За результатами зустрічей команд перемогу здобуває команда адміністративної частини, ІІ місце зайняла команда факультету педагогіки і психології. Бронзовим призером, посівши ІІІ місце, стала команда факультету фізичного виховання. 
 
Детальніше тут.Стартувала спартакіада серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка

У середу, 13 лютого, в приміщені головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулась першість з настільного тенісу, присвячена 70-ій річниці з дня створення кафедри фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка. Детальніше тут.
Відкритий Кубок ТНПУ ім.В.Гнатюка з бадмінтону

З нагоди вшанування кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, яка у цьому році відзначає 70-річчя з дня створення, 26 січня  2019 року у спортивному залі університету за сприяння Тернопільського обласного відділення національного Олімпійського комітету України пройшов відкритий Кубок ТНПУ ім.В.Гнатюка з бадмінтону.  Детальніше тут.

Наприкінці 2018 року ТНПУ ім.В.Гнатюка отримав чудові подарунки від ректора


Не зважаючи на клопоти останніх днів грудня 2018 року, ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович знайшов можливість відвідати підрозділи університету, поспілкуватися з працівниками. В ході зустрічей спільно аналізували зроблене, вивчали перспективи. Детальніше тут.Профком працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка потурбувався про свято для дітей 


Перед Новим роком в полі зору профспілкового комітету ініверситету традиційно перебували діти. 21 грудня 2018 року профком працівників організував перегляд святкової вистави для дітей співробітників "Незвичайні пригоди відважних козаків" (музична казка).Детальніше тут.


Профком працівників ТНПУ ім. В.Гнатюка організував мандрівку вихідного дня


27-28 жовтня 2018 р. за підтримки профкому працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка була організована захоплююча мандрівка в рамках туру вихідного дня. В ході поїздки, понад 40 працівників університету відвідали м.Хотин, м.Кам’янець-Подільський та колись величне древнє місто, а зараз затоплене село Бакоту. 

Детальніше тут.
Представники ТНПУ ім.В.Гнатюка привітали військових з Днем захисника України


Представники ТНПУ ім.В.Гнатюка привітали військових з Днем захисника УкраїниНапередодні Дня захисника України, до військовослужбовців Тернопільської артилерійської частини завітали освітяни. 

Представники Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка разом з ректором проф.Богданом Буяком відвідали 44-ту окрему артилерійську бригаду, щоб привітати захисників зі знаменними святами, що відзначаємо 14 жовтня.  

Детальніше тут.Кажуть, що краще гір можуть бути тільки гори…


На вершині гори Хім'як

У цьому ми мали можливість переконатись. Ми – це «університетський десант», який за підтримки профспілкового комітету працівників та його голови доц. Григорука А. А.,  здійснив «висадку» у самому серці Гуцульщини – селі Татарів. Мотивацією педагогічного колективу було почути, побачити якомога більше цікавого, отримати позитивні емоції та з добрим настроєм повернутися додому. І нам це вдалося! 

Одразу першого дня, поселившись у готелі та маючи 20 хвилин на збір, ми вирушили на підкорення гори Хом’як (висота 1542 м). Це було казково! Карпати вітали нас чудовою погодою. На вершині гори відкрилася неймовірна краса, від якої емоції просто переповнювали! Справді, краще гір можуть бути тільки гори…. 

Окрім підкорення гори Хом’як, колектив університету мав нагоду відвідати ще кілька цікавих об’єктів, серед яких Яремчанський ринок, водоспад Пробій і травертиновий печерний монастир у с. Рукомиш.

Тому готуємось до нових вражень і відкриттів. Продовження буде….))))


Детальніше див. тут.


Завершились змагання з настільного тенісу серед працівників 
Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка


Змагання особисті, від кожного факультету в змаганнях брали участь викладачі (незалежно від статі). Змагання проводяться за олімпійською системою, розміщення гравців в сітці визначаються за підсумками минулорічних змагань.

Командне місце визначалось за кращими результатами двох представників (чоловіки) від факультету, підрозділу в особистих іграх.  

В особистих змаганнях серед жінок перемогу здобула - Писарчук О.Т., друге місце – Гнатківська О.М.

Серед чоловіків в особистих змаганнях перемогу здобув – Огнистий А.В., друге місце – Петрица П.М., третє –  Бурега Н.В.

За сумою кращих результатів двох представників (чоловіки) від факультету перемогу здобула команда історичного факультету, друге місце – інженерно-педагогічний факультет, третє місце - факультет іноземних мов.

Щиро дякуємо усім за участь у змаганнях. Також вдячні за підтримку профспілкового комітету (голова Григорук А.А.), завдяки якій кожна із команд була нагороджена грамотами та грошовими призами, окрема подяка студентському уряду (голова Піговський М.) та профкому студентів (голова Обач Я.), які проявили ініціативу і долучились до організації змагань.

Детальніше див. тут.Триває спартакіада працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка: 

завершились змагання з баскетболу

Триває спартакіада працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка: завершились змагання з баскетболу (ФОТО)


Продовжується наша спартакіада серед працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка.

25 січня 2018 р. розігрували кубок з баскетболу. Змагання проходили по колу, у три тура. 

Детальніше див. тут.

Голова спортивного клубу
Петрица П. М.
Завершились змагання з волейболу  серед працівників університету


спільне фото

Змагання проводились за коловою системою.

 
Результати підсумкової таблиці визначили переможців змагань:


1 місце - факультет фізичного виховання;

2 місце - історичний факультет;

3 місце - інженерно-педагогічний факультет.


\Команди нагородженні ціними призами та грамотати. Також  нагороджений грамотою Павло Васильович Басістий  у номінації кращий гравець.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення змагань.

Окремо подяка головному судді змагань Сопотницькій О.В. та вагому підтримку профспілки працівників університету (голова Григорук А.А.)


Голова спортивного клубу 
Петрица П. М. 

Завершились змагання першості з шахів серед працівників університету ТНПУ ім.В.Гнатюка

Шахи – спортивна індійська настільна розважальна гра, що має давню історію. Як одна з найбільш розповсюджених спортивних ігор сучасності, гра поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно точний розрахунок) і спорт. 

Ось і працівники ТНПУ ім.В.Гнатюка теж проходили випробування свого розуму. Змагання проводились за коловою системою. Виграш приносив - 1 бал, нічия - 0.5 бали, і програш - 0 балів. 

За підсумками турнірної таблиці, в котрий рік поспіль, здобуває перемогу Чайка Володимир Мирославович, друге місце посів – Сапіга Віктор Борисович, третє – Петрица Петро Миколайович, четверте – Сіткар Віктор Ілліч. 

Щиро дякуємо учасникам змагань та вагому підтримку профкому працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка (голова А. А. Григорук). 

Детальніше тут.


Дев’ятий відкритий кубок з бадмінтону спортивного клубу ТНПУ ім.В.Гнатюка присвятили Дню Збройних Сил України

Дев’ятий відкритий кубок з бадмінтону спортивного клубу ТНПУ ім.В.Гнатюка присвятили Дню Збройних Сил України
Традиційно 3 грудня 2017 року у спортивному залі педагогічного університету за сприяння профспілкового комітету працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка (голова Григорук А.А.) та Тернопільського обласного відділення національного Олімпійського комітету України (голова Підгрушна О.М.) проходив дев’ятий відкритий кубок з бадмінтону спортивного клубу ТНПУ ім.В.Гнатюка, приурочений Дню Збройних Сил України.

З кожним роком все більше любителів бадмінтону приймають участь у змаганнях. За кубок вели боротьбу вісім команд любителів цієї чудової гри. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку та професій. Лікарі, бізнесмени, педагоги, банкіри, кандидати наук, доценти, завідувачі кафедрами, на корті всі були рівні і підчинялись єдиному: правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.

Детальніше тут.


Відбулася Конференція трудового колективу університету

 10 листопада 2017 року відбулася Конференція трудового колективу університету.
10 листопада 2017 року відбулася Конференція трудового колективу університету.  

Із 153 обраних делегатів присутніх було 139. 

На засіданні розглядалися такі питання:
 • Підсумки проведення виборів ректора університету.
 • Затвердження нової редакції Статуту ТНПУ ім.В.Гнатюка.
 • Затвердження змін та доповнень до Правил внутрішнього розпорядку ТНПУ ім. В. Гнатюка.
 • Затвердження зміни та доповнень до Положення про конференцію трудового колективу.
 • Оновлення складу Наглядової ради університету.
 • Оновлення складу Вченої ради університету.
 • Оновлення складу Конференції трудового колективу університету
Більше фото тут.

Позитивні емоції, хороший настрій та вдалий похід вони присвячують 60-річчю факультету фізичного виховання. Тим самим доводять, що на факультеті фізичного виховання працюють одні з найсильніших викладачів як тілом, так і духом! Незважаючи на складні погодні умови, вони не відступили від своєї спільної мети.

Фізкульт-привіт з Говерли! 

Більше фото тут


Голова спортивного клубуТНПУ ім.В.Гнатюка 

Петро Петрица
Працівники ТНПУ ім.В.Гнатюка

 мандрували Буковинськими Карпатами


 

Повний текст і більше фото тут


5-7 травня всі бажаючі працівники університету, за сприяння профспілкового комітету, відвідали Буковинські Карпати. Окрім цього до об’єктів поїздки входили також: м.Косів, с.Шешори, м.Коломия та відомий Покутський відпустовий центр в с.Погоня.


Мабуть немає кращого відпочинку ніж у долині гірської річки, оточеної з усіх сторін гірськими хребтами, місці де повітря найчистіше і де не беруть мобільні оператори. Це місце - село Виженка в Буковинських Карпатах. Побувавши тут одного разу хочеться повертатися сюди знову і знову.
Друзі, подорожуйте Україною! І обов’язково відвідайте Буковинські Карпати.

Каплун І.Г.,

Шаруга Т.В.
Завершились змагання з футзалу 
серед працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка

За перше місце у змаганнях боролись збірна команди факультету фізичного виховання та збірна команда факультету іноземних мов, географічного та хіміко-біологічного факультетів.Результат гри закінчився на користь факультету фізичного виховання.

Результати змагань: 

1 місце – факультет фізичного виховання;

2 місце – збірна команда іноземних мов, географічного та хіміко-біологічного факультетів ;

3 місце – інженерно-педагогічний факультет. 

Під час нагородження було визначено кращих дві номенації:
кращий гравець - Струганець Юрій, 
кращий воротар - Пушкар Богдан 

Вдячні за підтримку профспілкового комітету (голова Григорук А.А.), завдяки якій команди були нагороджена грамотами та грошовими призами.

Беручи участь у змаганнях, завжди пам'ятаймо олімпійське гасло – «Головне участь, а не перемога»!

Переглянути більше фото можна в альбомі


В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася

 конференція трудового колективу


30 березня 2017р. у Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка відбулася конференція трудового колективу, на яку було делеговано 153 працівники університету від усіх підрозділів навчального закладу. У роботі конференції взяло участь 145 делегатів.

На розгляд конференції трудового колективу було винесено пропозиції робочої комісії  щодо оптимізації чисельності посад науково-педагогічних, педагогічних працівників та посад навчально-допоміжного та обслуговуючого персоналу.

 

Конференцією трудового колективу були затверджені зміни до Статуту університету.

Більше фото див. тутДля працівників університету організовано змагання з настільного тенісу  

Завершились змагання з настільного тенісу серед працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)


Змагання особисті - чоловіча та жіноча першість, командне місце визначалось за кращими результатами двох представників від факультету, підрозділу в особистих іграх.


У змаганнях взяли участь понад 20 учасників, які представляли свої факультети та навчально-методичні відділи Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.


В особистих змаганнях серед жінок перемогу здобула  - Лаврін Г.З., друге місце – Гнатківська О.М., третє – Писарчук О.Т.
 

Серед чоловіків в особистих змаганнях перемогу здобув – Петрица П.М., друге місце – Кебало М.С., третє – Чайка В.М.

 

За сумою кращих результатів двох представників від факультету перемогу здобула команда - факультету іноземних мов, друге місце – інститут педагогіки та психології, третє місце -  інженерно-педагогічний факультет.


Кожна із команд була нагороджена грамотами та грошовими призами завдяки підтримці профспілкового комітету (голова Григорук А.А.).

 

 Змагання з волейболу серед працівників 
ТНПУ ім.В.Гнатюка

Завершились змагання з волейболу серед працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка (ФОТО)

 

Участь у змаганнях взяли команди історичного факультету, факультету фізичного виховання та збірна команди факультету іноземних мов, географічного. Змагалися по коловій системі в одне коло.

 

Варто сказати, що перемогти у змаганнях мала можливість кожна команда. Сили були рівні, але везіння розподілилось в командах по різному. За сумою набраних очок перемогу здобула команда факультету фізичного виховання, друге місце здобула команда історичного факультету, третє збірна команда факультетів.

 

Хочемо також відзначити палку підтримку вболівальників (студентів), які гучно підтримували викладачів свої факультетів. Вдячні і чекаємо ще більшу аудиторію вболівальників на наступних змаганнях.

 

Щиро дякуємо за підтримку профспілковому комітету (голова Григорук А.А.) завдяки підтримці кожна із команд була нагороджена грамотами та грошовими призами.

 

Дякуємо усім за участь і пам’ятаймо, що беручи участь у змаганнях ми надихаємо своїх колег до систематичних занять спортом та подаємо приклад студентам до ведення здорового способу життя.

 
Першість ТНПУ ім. В. Гнатюка з баскетболу 

серед викладацького складу та працівників

Першість ТНПУ ім. В. Гнатюка з баскетболу серед викладацького складу та працівників (ФОТО) Завершилися змагання Першості Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка викладацького складу та працівників університету з баскетболу, які проходили 1-2 лютого у спортивному залі ТНПУ. Змагання проводилися з метою популяризації здорового способу життя, залучення до рухової діяльності та підвищення спортивної майстерності працівників університету. 


Участь у змаганнях взяли команди інженерно-педагогічного факультету, фізичного виховання; збірна команди факультету іноземних мов та хіміко-біологічного факультету, а також команди історичного та географічного факультетів. 


Слід відзначити, що у змаганнях взяли участь понад 50 учасників, серед яких були гравці різного віку, вчених звань, наукових ступенів, посад.  Більшість команд очолювали декани факультетів. Команду географічного факультету очолив декан доц.А.В.Кузишин, команду історичного факультету організував доц.В.В.Місько, доц.М.С. Кебало гідно виступав за свій факультет, а факультет фізичного виховання у цих спортивних баталіях відстоював доц. В.Г.Омельяненко. 


Незважаючи на перемоги та поразки окремих команд, результат цих змагань задовільнив усіх. Організаційною та суддівської колегію було прийняте рішення відзначити учасників змагань та розділити перемогу на всіх, керуючись олімпійським принципом: «Головне не перемога, а участь!»
Завдяки підтримці профспілкового комітету кожна із команд була нагороджена грошовими призами.

  Відбувся восьмий відкритий кубок спортивного клубу ТНПУ ім. В.Гнатюка 

Відбувся восьмий відкритий кубок спортивного клубу ТНПУ ім.В.Гнатюка

Протягом двох днів з 3 та 4 грудня 2016 року у спортивному залі педагогічного університету за сприяння Тернопільського обласного відділення національного Олімпійського комітету України та Тернопільського обласного відділення з Олімпійської академії України проходив восьмий відкритий кубок спортивного клубу ТНПУ ім. В.Гнатюка приурочений 25 річниця Збройних Сил України та 15 річниці Тернопільського обласного відділення олімпійської академії України.


За кубок вели боротьбу шість команд любителів цієї чудової гри. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку та професій. Лікарі, бізнесмени, педагоги, банкіри, кандидати наук, доценти, завідувачі кафедрами, на корті всі були рівні і підчинялись єдиному: правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.


Переможці змагань були нагороджені кубками і грамотами які надав профспілковий комітет працівників університету, всі учасники заохочувальними призами наданими Тернопільським обласним відділення НОК України.

 


Відбулася конференція трудового колективу ТНПУ ім.В.Гнатюка


22  листопада 2016 р. у Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка відбулася конференція трудового колективу, на яку було делеговано 153 працівники університету від усіх підрозділів навчального закладу. У роботі конференції взяло участь 145 делегатів.


На конференції розглянуто виконання Колективного договору за 2015-2016 роки і затверджено Колективний договір на 2017-2018 рр. згідно з новим «Положенням  про конференцію трудового колективу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а також «Правила внутрішнього трудового розпорядку університету», прийнято зміни до Статуту університету.


Обрано новий склад вченої ради університету, наглядової ради навчального закладу, Комісії з трудових спорів. Заслухано і затверджено звіт ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проф. Кравця В.П. за 2016 р.


На конференції затверджено Кодекс честі ТНПУ і обрано Комісію з питань етики та академічної чесності університету. Учасники конференції підписами « Згоду щодо дотримання академічної доброчесності науково-педагогічного, наукового, педагогічного працівника ТНПУ.» Профком працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка організував 

мандрівку мальовничими Карпатами


15-16 жовтня 2016 р. профкомом працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка була організована пізнавальна історико-краєзнавча поїздка по маршруту: м.Тернопіль – м.Косів – Буковецький перевал – Писаний Камінь – с.Криворівня – м.Верховина – с.Погоня – с.Підзамочок (замок) – м.Тернопіль. Під час поїздки працівники університету мали змогу відвідати цілу низку музеїв, пам’ яток природи та інших туристичних об ’ єктів, що стало запорукою здобуття корисних нових знань, відпочинку та згуртованості колективу.

  


У ТНПУ ім. В. Гнатюка прийняли Кодекс честі

27 вересня 2016 року на засіданні Вченої ради було прийнято Кодекс честі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Також було затверджено Положення про запобігання і виявлення плагіату та інших видів академічної нечесності у навчально-методичній та науково-дослідній роботі працівників університету та здобувачів вищої освіти ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Університет прагне створити середовище, яке сприятиме навчанню і роботі, прагненню до істини, обміну знаннями, впровадженню інновацій, інтелектуальному розвитку студентів і працівників, підтриманню особливої університетської культури взаємовідносин. Кожен член університетської спільноти робить неоціненний внесок у розвиток всього університету, зміцнення його іміджу і ділової репутації. Кодекс є переліком настанов та цінностей, дотримання яких представниками спільноти ТНПУ є необхідним як на території університету, так і поза ним.
Профком працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка організував поїздку в Карпати


25-26 червня цього року ми з нашим дружнім колективом відвідали Буковинські Карпати.

Мальовничим об
’єктом Буковинських Карпат виявився перевал Німчич (586м), з якого відкривається дивна панорама гірської долини. Неподалік перевалу ми відвідали дивовижні скельні утворення «Соколине око» та «Протяте каміння». Ці природні пам’ятки виглядають настільки фантастично, що починає здаватися, ніби вони з якогось іншого, казкового світу. Під час маршруту зробили зупинку у селі Виженка, де поселилися у приватній садибі «У Наталі». 

По дорозі додому зупинилися у старовинному гуцульському селі Шешори. Хто хоч раз побував у цьому чарівному Буковинському краї, обов’язково захоче приїхати сюди знову і насолодитися красою та неповторністю Карпатського регіону. Маю надію що восени знову відвідаємо цей дивовижний край.

Ця подорож була корисною і незабутньою, залишила багато згадок, позитивних емоцій та приємних спогадів, і навіть дощ нам не був на заваді.


Наказ МОН № 433 про скорочення 10% непедагогічного персоналу закладів освіти – скасовано!


Наказом Міністерства освіти і науки України від 5.05.2016 № 484 скасовано наказ від 13.04.2016  №433 «Про деякі питання формування штатних нормативів», яким було зобов’язано керівників навчальних закладів забезпечити скорочення на 10% керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, робітників, які обслуговують громадські будівлі, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, бібліотек вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Скасування наказу № 433 стало наслідком активної позиції Профспілки та звернення її Центрального Комітету до Міністра освіти і науки  України Л.М. Гриневич, в якому наголошувалося на незаконності та неприпустимості його видання, а також неодмінності скасування.

Таким чином забезпечено відповідні умови роботи закладів освіти та збережено робочі місця великій кількості членів Профспілки.Факультет філології і журналістики вміє

працювати  й відпочивати

У червні 2015 року колектив факультету за сприянням профспілки нашого університету здійснив подорож у Карпати. Викладачі чотирьох кафедр мали можливість відвідати музей-будинки І.Я.Франка у Криворівні, Назарія Яремчука – у Вижниці, активно відпочивати на озері Молодості у Буковелі, пройтись стежками Довбуша біля м.Яремчі, придбати різноманітні смаколики і вишиванки на базарі в м.Косові, скуштувати шашлик на одній із садиб поблизу Яблуницького перевалу. Головний результат поїздки – гарний настрій, незабутні враження і наснага до подальших трудових звершень.

Така поїздка була б не можливою без сприяння профспілкового комітету ТНПУ ім.Володимира Гнатюка, який виділив кошти на часткову компенсацію витрат в організації дозвілля працівників факультету.


Факультети змагалися

 за першість із шахів

З метою популяризації пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності працівників вузу 11 березня 2015 року на кафедрі фізичного виховання відбулися змагання  першості ТНПУ ім.В.Гнатюка з шахів серед викладацького складу та працівників університету.

Учасники змагань які вибороли 1-2-3 місця нагородженні грамотами, медалями та грошовою винагородою.

За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

1-е місце у директора інституту педагогіки та психології Чайки В.М.

2-гу сходинку посів доцент кафедри машинознавства та транспорту Смільський В.В.

3-є місце здобув доцент кафедри німецької мови Кебало М.С.

Бажаємо учасникам перемагати, розвиватися та професійно зростати у майстерності. Адже ті, хто вдало приборкує шахові фігури, зможе легко у власному житті усувати будь-які проблемні ситуації та виходити переможцями з буденних протистоянь.

Відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

12 січня 2015 року відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації нашого університету. Засідання відбулося з дотримання усіх процедур.

Із звітною доповіддю виступив голова профспілкового комітету доцент Анатолій Григорук, котрий розповів про роботу профкому за звітний період, зокрема про соціальну роботу з працівниками, культурно-масові та спортивно-оздоровчі заходи, досягнення та нагороди, якими може пишатися наш заклад.

Під час обговорення доповідей делегати конференції позитивно оцінили роботу профспілкового комітету. Зокрема відзначалося, що первинна профспілкова організація забезпечувала соціальне партнерство і захист членів профспілки нашого вузу.

В обговоренні доповідей з оцінкою роботи профспілкового комітету виступили:

Пида С.В. – професор кафедри ботаніки та зоології - відмітила позитивну роботу профкому в аспектах матеріальної допомоги працівникам, а також санаторно-курортного лікування яке  профком через фонд соціального страхування для наших працівників старається як найбільше отримати путівок. Для лаборантів хіміко-біологічного факультету надається матеріальна допомога оскільки вони вважаються працівниками зі шкідливими умовами праці.

Кравець В.П. професор, ректор університету – Відзначив що   завдяки профкому  створений нормальний психологічний клімат в трудовому колективі. Адміністрація висловила свою думку щодо задовільної роботи профкому на засіданні ректорату і запропонувала переобрати на наступний термін Григорука А.А.

Каплун І.Г.  заступник голови профкому  який розповів про новаційну роботу профкому пов’язану з організацією закордонних туристичних поїздок за кошт працівників. В результаті цього десятки працівників університету та члени їх родин мали змогу відвідати низку країн Центральної та Східної Європи серед них: Австрія, Італія, Німеччина, Франція. Загалом відзначив позитивну динаміку в роботі профкому та запропонував вважати її задовільною.

У звітно-виборній конференції від обласної організації Профспілки працівників освіти і науки взяв участь правовий інспектор Кушик С.С., який подякував голові профспілкової організації ТНПУ ім.В.Гнатюка та делегатам засідання за плідну працю. Степан Степанович підкреслив, що за сучасних складних умов університет не має порушень у виплаті зарплат,  премій, винагород та інших матеріальних виплат. Як зазначив Кушик С.С., обласна рада профспілки працівників освіти і науки пишається роботою профспілкової організації Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, яка неодноразово нагороджена дипломами та грамотами як найкраща профспілкова організація серед вищих навчальних закладів.

Одноголосним голосуванням делегати схвалили роботу профспілкового комітету та затвердили звіт ревізійної комісії.

Шляхом відкритого голосування абсолютною більшістю голосів головою профспілкового комітету ТНПУ ім.В.Гнатюка на наступний період було обрано кандидата економічних  наук, доцента, завідувача кафедри філософії та економічної теорії Григорука Анатолія Ананійовича. Першим заступником голови профкому обрано Каплуна Івана Григоровича, другим заступником обрано Бабій Ірину Михайлівну.

Опісля делегати обрали членів профкому і ревізійної комісії, делегатів на обласну звітно-виборну профспілкову конференцію та членів обласного комітету профспілки.

Бажаємо оновленому профспілковому комітету плідної роботи на благо всього колективу університету! 

Тараканівський форт – загадка з багатьма невідомими

11 жовтня 2013 працівника університету мали можливість відвідати Тараканівський форт. Тараканівський форт - це оборонна споруда, побудована у ХІХ столітті. У ХІХ ст. кордон між Російською і Автрійською імперією проходив по лінії Збараж - Броди - Берестечко - Сокаль. Для захисту кордонів царський уряд будує систему оборонних укріплень. Під містечком Дубно для захисту залізничної лінії Львів - Київ будується Дубенський форт, у наш час відомий під назвою Тараканівський форт. Головним ідеологом будівництва низки укріплених районів став герой оборони Севастополя, військовий інженер-фортифікатор генерал-ад'ютант Едуард Тотлебен.

Під час І світової війни був частково зруйнований австріяками. У 20-30-ту роки поляки його дещо відбудували. У 1960-х роках була спроба обладнати форт під склади, проводились роботи по відновленню приміщень, але через надмірну вологість будівлі форту не були придатні для зберігання продукції.

Але на превеликий жаль в  Україні Тараканівський форт не числиться в реєстрах пам'яток архітектури, принаймні на нього не виділяються кошти, там нема охоронців, по дорозі до форту ви не побачите жодного вказівника, лише жовтий знак "Проїзд і прохід заборонено".

Дубенський замок- туристична «перлина» Рівненищини.

12 жовтня 2013 працівники університету відвідали Дубеньський замок - свідка багатьох історичних подій стіни якого і нині зберігають пам’ять про відомих особистостей, які свого часу тут жили та гостювали. 

У 1648 р. тут перебував Максим Кривоніс із козацьким військом, за час Північної війни в укріпленні бували Карл XII і Петро І. 

Літературні образи та події повісті Миколи Гоголя "Тарас Бульба" також пов'язані з замком у м.Дубно. Упродовж кількох століть ця твердиня над рікою Іквою жодного разу не була взята приступом чи штурмом.

Коли емоції зашкалюють: на сцені і в залі.

В жовтні працівники університету мали змогу відвідати прем’єрну  комедію за мотивами англійського драматурга Рея Куні «Занадто одружений таксист», режисера-постановника Миколи Бажанова у нашому драмтеатрі. 

Потрібно віддати належне акторам, які були задіяні у постановці. Завдяки швидкій динаміці глядацька увага завжди була прикута до сцени.Перемоги в спорті - краща агітація за здоровий спосіб життя.

Працівники ТНПУ ім.В.Гнатюка особистим прикладом і своїми спортивними  перемогами в галузевій спартакіаді сприяють пропаганді і розвитку фізичної культури і спорту в трудових колективах.

Спортивні змагання по 8 видах спорту ( міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, швидких шахів, плавання,  армрестлінгу, гирьового спорту, перетягування линви), організовані Тернопільською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки за підтримки Департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації пройшли 25 жовтня  2013 р. на базі спортивного клубу ТНТУ ім.І.Пулюя

За результатами змагань ХІІІ обласної спартакіади серед працівників ВНЗ ІІІ-ІV  рівнів акредитації  наша команда зайняла перше місце в загальному заліку.


Краща профспілкова організація .

Первинна профспілкова організація працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка зайняла І місце в обласному огляді конкурсі на кращу профспілкову організацію в номінації «Краща первинна профорганізація ВНЗ і ПТНЗ (працівники)».

За результатами обласного конкурсу на «Кращу профспілкову організацію»,  яку проводила Тернопільська обласна рада профспілок, нашу профспілкову організацію працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка визнано переможцем у номінації «Краща профспілкова організація Тернопільської обласної ради профспілок».

Поїздка в Закарпаття.

17 травня 2014 року під час екскурсійної поїздки працівники Інженерно- педагогічного факультету відвідали наймальовничіші куточки Закарпаття. Побували с. Ділове Рахівського району де знаходиться географічний центр Європи. 

Також відвідали Труфанецький водоспад, який є найвищим природним водоспадом в Закарпатті. Водоспад утворює кілька каскадів, і це являє собою дивовижну, незвичайної краси природну картину.

Підсумки санаторно-курортного оздоровлення за І півріччя 2014 р.

Впродовж І півріччя  2014 року було реалізовано 32 путівки на санаторно-курортне оздоровлення. Відтак, працівники університету лікувалися в санаторіях «Хмільник» (Хмільник),  «Медобори» (Конопківка),  «Сонячне Закарпаття» (Поляна), «Світанок» (Моршин), «Київ +» (Моршин), «Дніпро Бескид» (Трускавець), «Алмаз» (Трускавець) , та інших.

Бажаючих отримати путівки на IV квартал прохання звертатися із заявами до профкому працівників (ауд. 41 а). Нагадуємо, до заяви потрібно додавати медичну довідку форми 070/о (Затверджено наказом МОЗ України № 110 від 14.02.2012 року), а у випадку виділення путівки – документ, що підтверджує перебування працівника у відпустці.20 березня 2013    Культпохід у театр

Первинна профспілкова організація працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка інформує, що понад 200 працівників мали змогу у березні відвідати Тернопільський обласний академічний драматичний театр імені Т.Шевченка на такі вистави: «Сто тисяч» за І.Карпенком-Карим, «Пошилися в дурні» за М.Кропивницьким, «За двома зайцями» за М.Старицьким. 

 Також 27 березня в Міжнародний день Театру Тернопільський обласний академічний драматичний театр імені Тараса Шевченка відзначив прем'єрою вистави "Шалений день, або одруження Фігаро" за п'єсою Бомарше. Прем'єрну для Тернополя комедію режисер-постановник В'ячеслав Жила наситив музикою, співами і танцями, також майстерністю акторів і як наслідок - зал, який аплодував стоячи. 


17 квітня 2013 р. Концерт гурту «Акорд»

17 квітня працівники інституту мистецтв відвідали концерт гурту «Акорд» це чоловічий вокальний квартет. Створений 1998 на музично-педагогічному факультеті ТДПУ. Учасники «Акорду»: В. Футорський, В. Гапій, Я. Пиріг та В. Забчук. 

У творчому доробку «Акорду» понад 60 творів різних стильових напрямків: народні пісні, твори сучасних композиторів, пісні народів світу, духовні переспіви, колядки та щедрівки.
20 квітня 2013 Енциклопедія століть - Лувр

20 квітня працівники університету організували поїздку у Францію відвідавши Музей Лувр або офіційно Великий Лувр - це один з найбільших музеїв в світі. 

Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Він є одним з головних і визначних пам'яток Парижа. 
30 квітня 2013 Долина Нарцисів

30 квітня для працівників інженерно-педагогічного факультету було організовано поїздку на Закарпаття зокрема  на  заповідний масив  «Долину нарциciв» -де  маленькі білі зірочки, п’янкий аромат яких може навіть приспати людину назавжди, зустрічаються нині хіба що на альпійських луках, а в долину тихоплинної річки Хустець потрапили, втікаючи від льодовика багато тисяч років тому...
26 травня 2013 Концерт Джазової музики 

26 травня працівники університету відвідали концерт джазової музики Муніципального Галицького камерного оркестру художній керівник та диригент оркестру Заслужений артист України Василь Феленчак, Концертмейстер оркестру Лідія Заграй, Солісти Габріелла Теленко – фортепіано, Лідія Заграй – скрипка, Діана Семенець – скрипка, Ярина Кісілюк – скрипка, Вадим Дарчук – вокал. 

У  програмі концерту звучали твори  Ч.Чаплін «Моя пісня», Л.Андерсон «Jazz Pizzicato», «Jazz Legato», Г.Міллер «Блюз», Ж.Косма «Опале листя» та ін..


04 червня 2013  Першість з шахів серед працівників університету

04 червня проводилась особиста першість з шахів серед працівників університету Змагання відбулися на кафедрі фізичного виховання корпус ІПФ.  І місце у змаганні з шахів зайняв Чайка В.М. – інститут педагогіки та психології 

ІІ місце – Федоришин П.С. – філологічний факультет 

ІІІ місце Смільський В.В - ІПФ

Переможці змагань нагородженні грамотами та грошовою винагородою


28 червня 2013  І ми там були - озеро Несамовите 

28 червня для працівників університету організовано поїздку за маршрутом Тернопіль-озеро Несамовите-Солотвино-Берегово-Мукачево-Ужгород- Тернопіль.  

У красиве українці залюблені, мабуть, генетично. А таємниче вабить та одночасно жахає будь-яку людину. Тож відвідати мальовничу високогірну водойму, овіяну переказами і легендами, – озеро Несамовите  мріє кожен мандрівник.
01.07.2013 р. Підсумки санаторно-курортного оздоровлення за півріччя

Санаторно-курортне оздоровлення – один із найпріоритетніших напрямів роботи профспілкової організації. Сьогодні в університеті працює постійна комісія із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, яка займається розподілом та реалізацією путівок Фонду соціального страхування.

Впродовж І півріччя  2013 року було реалізовано 23 путівки на санаторно-курортне оздоровлення. Відтак, працівники університету відвідали санаторії «Світанок» (Моршин), «Київ +» (Моршин), «Дніпро Бескид» (Трускавець), «Весна» (Трускавець) , «Карпатські зорі» с.Модричі, «Україна» с.Маків,  «Любінь Великий», «Гурзуфський» Ялта, «Поділля» Хмільник, «Авангард» (Немирів), та інші.

Бажаючих отримати путівки на IV квартал прохання звертатися із заявами до профкому працівників (ауд. 41 а). Нагадуємо, до заяви потрібно додавати медичну довідку форми 070/о (Затверджено наказом МОЗ України № 110 від 14.02.2012 року), а у випадку виділення путівки – документ, що підтверджує перебування працівника у відпустці.

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси